O společnosti

People For Net a.s. je společností sdružující odborníky ze všech oblastí spojených s internetem a počítačovou technikou. Naši profesionálové mají bohaté zkušenosti z tvorby různorodých projektů a aplikací včetně zajištění služeb bezchybného a bezpečného provozu.

Naše společnost se dynamicky rozvíjí a reaguje tak na neustále se vyvíjející trh, nové technologie a hlavně na měnící se potřeby našich zákazníků, tak abychom byli vždy schopni poskytnout maximálně profesionální služby a dokázali vyřešit všechny potřeby našich klientů.

Zabýváme se poskytováním služeb převážně v těchto oblastech:

Klademe důraz především na individuální přístup, spokojenost zákazníka, kvalitu dodaných řešení a poskytnutých služeb.

Při zpracovávání požadavků je důležitá hlavně komunikace se zákazníkem, tak aby byl vždy informován co se právě děje, jak se postupuje a mohl upřesnit své požadavky na základě nových zjištění a potřeb.

Práce na projektu pro nás nekončí jeho uvedením do provozu, ale pokračuje i dále jeho monitorováním, správou a aktualizováním dle dalších požadavků a potřeb zákazníka.

Ke každému realizovanému řešení poskytujeme záruku funkčnosti, kompletní podporu, servis a všechny potřebné doplňkové služby. Například k vyrobeným webovým stránkám automaticky poskytujeme profesionální webhosting, postaráme se o Vaše domény, emailové schránky, zaškolíme Vaše pracovníky a v případě potřeby poradíme a pomůžeme se vzniklými problémy.

Microsoft Registered Partner AVG Auhtorized Reseller ZyXEL silver parner Intel Channel Partner HP Sales Point

archiv novinek  >Aktuálně

Změnili jsme vzhled stránek realitní kanceláře Archer Reality.

Síť restaurací Potrefená Husa dostala od nás do nového školního roku redesign stránek.

K výročí 15ti let jsme nadělili přednímu českému obchodu s grily - Grily.cz nový design.

Spuštěn nový internetový obchod společnosti DOMI CZ, s. r. o., která se zabývá prodejem kožené galanterie a cestovního zboží již od roku 1999.

více kontaktů  >Kontakt

People For Net a.s.
People For Net a.s.

Tiskařská 10
108 00 Praha 10 Malešice
Email: kontakt@PeopleForNet.cz